Zatyczki / Stopery do uszu Alpine MotoSafe Pro

SKU
111.23.112
119,00 zł
Dostępność w sklepie internetowym:
Towar dostępny Towar dostępny
Zatyczki / Stopery do uszu Alpine MotoSafe Pro
SKU: 111.23.112

Alpine to marka, która jest liderem w dziedzinie produkcji najwyższej jakości zatyczek do uszu. Marka Alpine jest jednym z niewielu producentów na świecie, dla których ochrona uszu i łatwa dostępność jest głównym celem. Wszystkie modele zatyczek wykonane są z innowacyjnych materiałów opracowanych bezpośrednio przez zespół badawczy marki oraz zostały wymyślone, zaprojektowane i wyprodukowane w Holandii. Wszystkie modele w kolekcji Alpine posiadają certyfikat CE oznaczający, że produkt zapewnia optymalną ochronę Twojego słuchu.

Zatyczki Stopery do uszu Alpine MotoSafe Pro

Zapewnij sobie jeszcze bardziej relaksującą jazdę na motocyklu! Po założeniu zatyczek do uszu Alpine MotoSafe® nie odczujesz dzwonienia czy brzęczenia w uszach po długiej podróży. Dodatkowo zapobiegają one utracie słuchu i zmęczeniu spowodowanym przez ciągły hałas wiatru. Czy wiedziałeś, że przy prędkości 120 km/h, hałas wiatru średnio wynosi 98 decybeli? Oznacza to, że już po 7 minutach narażasz się na nieodwracalne uszkodzenia słuchu.

Specyfikacje

  • jedyne zatyczki motocyklowe z miękkimi filtrami
  • bardzo komfortowe do noszenia pod kaskiem
  • idealne dopasowanie do uszu, dzięki wykorzystaniu materiału AlpineThermoShape™, który dopasowuje się do kształtu ucha
  • miękki, delikatny materiał bez silikonu
  • w zestawie woreczek na zatyczki i spray do czyszczenia (5 ml)
  • brak uczucia całkowitej izolacji spowodowanej całkowitym wyciszeniem
  • możliwość wielokrotnego użytku

Zatyczki do uszu Alpine MotoSafe® blokują szkodliwe hałasy, nie wyciszając całkowicie wszystkich dźwięków. Trasa, nawigacja, interkom i dźwięki motocykla pozostają dobrze słyszalne, dzięki zastosowaniu innowacyjnych filtrów AlpineAcousticFilters™. Zestaw Alpine MotoSafe Pro zawiera 2 pełne zestawy zatyczek motocyklowych - MotoSafe Race i Motosafe Tour.

  • MotoSafe® Tour to zatyczki idealne do długich podróży i na autostrady
  • MotoSafe® Race to zatyczki idealne na autostrady, jazdę na torze lub do jazdy w kasku otwartym

Zestaw jest idealny do wszystkich rodzajów jazdy.

Zatyczki Alpine MotoSafe® idealnie dopasowują się do uszu, ponieważ wykonane zostały z wytrzymałego i rozciągliwego materiału AlpineThemoShape™. Ciepło ucha rozmiękcza materiał, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do jego wnętrza. Zatyczki Alpine MotoSafe® są jedynymi zatyczkami na rynku z miękkimi filtrami, przez co są one niesamowicie komfortowe pod kaskiem. Materiał AlpineThermoShape™ nie zawiera silikonu i z tego powodu zatyczki nie powodują potliwości, swędzenia uszu oraz irytacji z tym związanej.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zatyczki / Stopery do uszu Alpine MotoSafe Pro
Twoja opinia