Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Renomowana polska firma eXtremestyle oferuje doskonałej jakości uchwyty motocyklowe wykonane z wytrzymałych, odpornych na zniszczenie materiałów. Uchwyt na telefon lub tablet sprawdzi się na co dzień, podczas dojazdów do pracy lub załatwiania sprawunków na mieście. Wodoodporny uchwyt na drobną elektronikę przyda się również w czasie wakacji i wyjazdów o charakterze turystycznym. Szukasz porządnego uchwytu motocyklowego dla siebie lub jako prezent dla aktywnego motocyklisty? Sprawdź ofertę marki eXtreme!

Rodzaje uchwytów motocyklowych marki eXtreme

W asortymencie producenta znajdziesz szeroki wybór uchwytów motocyklowych, w tym uchwyty z etui, z ładowarką, modele otwarte oraz akcesoria do uchwytów. Poszczególne produkty pasują do większości urządzeń dostępnych na rynku. Uchwyt łatwo przymocujesz do kierownicy motocykla, roweru lub quada.

Gdzie można kupić uchwyty motocyklowe eXtreme

Uchwyty motocyklowe eXtreme z wodoodpornym etui lub modele otwarte znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!