Rękawice skórzane damskie SHIMA GT-1 WP – czarne

SKU
SH GT-1 L WP-EOL
Już od 289,99 zł
Dostępność w sklepie internetowym:
Towar dostępny
Produkt kobiecy
Rękawice skórzane damskie SHIMA GT-1 WP – czarne
SKU: SH GT-1 L WP-EOL

Shima to producent rękawic motocyklowych obecny na polskim rynku od kilku lat. Ich modele cechują się najwyższą jakością oraz zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa. Wynika to ze strannego projektowania stref ochronnych dłoni w oparciu o mapę najczęstszych urazów oraz z zastosowania najlepszej jakości materiałów oraz najnowszych technologii ochronnych. W ofercie znajduje się również kolekcja przygotowana specjalnie z myślą o motocyklistkach, uwzględniająca damską anatomię dłoni.

Rękawice skórzane damskie SHIMA GT-1 WP wodoodporne

Wyposażone w unikalną technologię NextFit™, dzięki której membrana NextDry™ jest laminowana bezpośrednio wewnątrz rękawicy, co zapewnia doskonałą stabilność wkładki.

Model GT-1 WP jest wodoodporną wersją modelu GT-1. Mocowane na miękkiej skórze, ergonomiczne ochraniacze TPU SAP®, a także zestaw unikatowych elementów ochronnych wykonanych z materiału Poron®XRD™ i SuperFabric®, zapewniają maksymalny komfort bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

Pasek na nadgarstek V-Lock™ zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i ergonomię. Rękawice posiadają certyfikat CE kategorii 2 według normy prEN13594:201.

  • ZAPIĘCIE V-LOCK™
  • TWARDE SLIDER'Y PALCÓW
  • TWARDY PROTEKTOR KOSTKOWY TPU
  • PORON® + SUPERFABRIC®
  • NEXTFIT™
  • WSTĘPNIE ZAKRZYWIONE PALCE

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawice skórzane damskie SHIMA GT-1 WP – czarne
Twoja opinia