1. Promocja
  Kurtka tekstylna damska Held Renegade szaro-żółta
 2. Promocja
  Kurtka tekstylna damska Held Renegade czarna
  Kurtka tekstylna damska Held Renegade czarna
  1 199,00 zł 1 139,05 zł
 3. Promocja
  Kurtka tekstylna Held Renegade szaro-żółta
  Kurtka tekstylna Held Renegade szaro-żółta
  1 199,00 zł 1 139,05 zł
 4. Promocja
  Kurtka tekstylna Held Renegade
  Kurtka tekstylna Held Renegade
  1 199,00 zł 1 139,05 zł
 5. Promocja
  Spodnie tekstylne damskie Held Murdock Lady
 6. Promocja
  Spodnie tekstylne Held Murdock
  Spodnie tekstylne Held Murdock
  1 049,00 zł 996,55 zł
 7. Promocja
  Rękawice skórzano-tekstylne Held Solid Dry
 8. Promocja
  Kurtka Tekstylna Held Lady Zorro Czarno-Biała
 9. Promocja
  Kurtka Tekstylna Held Zorro Czarno-Biała
 10. Promocja
  Kurtka tekstylna Held Zorro Grey
  Kurtka tekstylna Held Zorro Grey
  749,00 zł 711,55 zł
 11. Promocja
  Spodnie tekstylne Held Vader
  Spodnie tekstylne Held Vader
  669,00 zł 635,55 zł
 12. Promocja
  Kurtka tekstylna Held Zorro Black
  Kurtka tekstylna Held Zorro Black
  749,00 zł 711,55 zł
 13. Promocja
  Rękawice Skórzane Held Spot Czarno-Białe
 14. Promocja
  Rękawice Skórzane Held Spot Czarno-Czerwone

Adrenalina i wielkie emocje nigdy nie powinny przysłonić bezpieczeństwa w czasie jazdy. Każdy doświadczony motocyklista wie, że to jest priorytet, który pozwala się cieszyć długą i bezwypadkową jazdą motocyklem. Dlatego też zanim włączymy silnik, włączmy też myślenie. Do jazdy motocyklem trzeba się także odpowiednio przygotować. Tutaj na ratunek przychodzi specjalna odzież motocyklowa, która ma do spełnienia kilka funkcji. Taka odzież ma przede wszystkim chronić w czasie upadku, dlatego poszczególna strategiczne miejsca będą wzmocnione, by chronić na przykład kolana, kostki, plecy czy też nadgarstki. Odzież na motocykl nie może być codziennym ubraniem, nie chodzi tutaj o względy estetyczne, ale o wszelkiego rodzaju bezpieczeństwo, które może być regulowane odpowiednim wyposażeniem. Świetnie sprawdza się tutaj skórzana odzież motocyklowa, ponieważ jest trwała, chroni przed zimnem, długo zachowuje świeżość i świetny wygląd.

Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości odzież na motor, która sprawdzi się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Taka odzież jest świetna nie tylko dla profesjonalistów, ale i amatorów jazdy motocyklowej.

Podstawą bezpiecznej jazdy są następujące rzeczy:

 • Kurtki motocyklowe – odpowiednie na każdą porę roku, zabezpieczające nerki i plecy, przeciwdeszczowe, z praktycznymi kieszeniami i systemem wentylacyjnym, na przykład kurtki Adrenaline. Adrenaline odzież motocyklowa jest bezkonkurencyjna – wyróżnia się świetną jakością i bardzo atrakcyjnymi cenami.
 • Spodnie motocyklowe – marki takie jak Shift, Adrenaline czy Fox doskonale wiedzą jak projektować takie ubrania. Spodnie są wygodne, łatwo je zdjąć, mają zazwyczaj paski regulacyjne, piankowe protektory bioder. Oferujemy spodnie na różne warunku atmosferyczne.
 • Kombinezony motocyklowe – niezwykle profesjonalna i bezpieczna odzież, która chroni w sposób kompleksowy. Na przykład kombinezony marki Tschul charakteryzują się nowatorskim designem, wysokiej jakości skórą, wkładkami z utwardzanej pianki.
 • Buty motocyklowe – to bardzo ważna część garderoby motocyklisty, muszą być nie tylko bezpieczne, ale i wygodne, by odpowiednio wyczuć pedały gazu i hamulca: krótkie czy długie muszą być stabilne i zapobiegać przesuwaniu się stopy tak jak niezawodne buty Alpinestars.
 • Rękawice motocyklowe – o ergonomicznym kształcie, uszyte tak, by zapobiegać przetarciom i uszkodzeniom skóry, wygodne. W atrakcyjnej cenie można znaleźć rękawice firmy 4SR czy też SHIMA.

 

Tak przygotowany motocyklista może mieć przynajmniej pewność, że zrobił wszystko dla swojego bezpieczeństwa.

Czat z naszym doradcąPorozmawiaj z nami!