Odbiory u partnerów

Odbiór na stacji ORLEN

Odbieraj przesyłki na stacjach paliw ORLEN. Skorzystaj z szybkiej i wygodnej oferty usług kurierskich, które dają Ci możliwość odbioru przesyłki na stacji ORLEN w dogodnym dla Ciebie czasie!

  • Bez oczekiwania na przesyłkę w domu,
  • Bez urywania się z pracy żeby otworzyć drzwi kurierowi.
  • Już teraz odbieraj wygodnie przesyłkę na stacji ORLEN w Twojej okolicy!
  • Twoja paczka zawsze w pobliżu!


Już 900 stacji w całej Polsce oferuje Stację z Paczką,
Odbiór paczek 24/7,
Nie czekasz na kuriera!


Gdzie mogę odebrać paczkę?
Znajdź stację ORLEN w Twojej okolicy. Sprawdź

Monitoruj przesyłkę!
W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja paczka: http://emonitoring.poczta-polska.pl

Odbiór w punktach Poczty Polskiej

Chcesz decydować o miejscu i czasie odbioru swoich przesyłek? Odbiór w punkcie to wygodne rozwiązanie, umożliwiające odebranie przesyłki w dogodnym miejscu, czasie, przy okazji codziennych czynności. Do dyspozycji masz ponad 5000 punktów odbioru. Udostępniliśmy opcję odbioru przesyłek kurierskich i paczkowych w placówkach pocztowych oraz na blisko 1000 stacji paliw Orlen czynnych w większości 24 h/7 dni w tygodniu. Powiadomimy Cię SMS-em, że Twoja przesyłka już na Ciebie czeka. Możesz również śledzić jej status w systemie eMonitoring. Odbiór w punkcie jest nie tylko rozwiązaniem oszczędnym, ale przede wszystkim wygodnym – odbierasz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Przesyłki przekazujemy bezpośrednio do rąk odbiorcy, po stwierdzeniu tożsamości i uzyskaniu pokwitowania odbioru. Istnieje możliwość odebrania przesyłki także przez inną osobę niż adresat:

  • w punkcie partnerskim przesyłkę odebrać może pełnomocnik bądź przedstawiciel ustawowy,
  • w punkcie odbioru (czyli placówce pocztowej) przesyłkę odebrać może pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy lub dorosły domownik.
Osoba pełnoletnia zamieszkała wspólnie z adresatem może odebrać przesyłkę w placówce pocztowej po złożeniu na piśmie oświadczenia o zamieszkiwaniu razem z adresatem, o ile adresat nie złożył w placówce pocztowej zastrzeżenia w zakresie wydawania przesyłek w ten sposób.

Sprawdź punkty odbioru!

Monitoruj przesyłkę!
W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja paczka: http://emonitoring.poczta-polska.pl

Odbieraj przesyłki w Paczkomatach

Zamówienia złożone w naszym sklepie możesz odebrać w jednym z 1800 Paczkomatów, w całej Polsce. Produkty objęte tą forma dostawy są oznaczone ikoną „Ten towar odbierzesz w Paczkomacie”. Pamiętaj jednak, że z powodów technicznych (np.: wielkość produktu, duża ilość produktów w jednej wysyłce) nie każde Twoje zamówienie może być dostarczone tą formą dostawy. W takiej sytuacji przy realizacji zamówienia, system sklepowy automatycznie wykluczy taką opcję.

Jak odebrać przesyłkę w Paczkomacie?
Zrób zakupy w naszym sklepie. Jako formę dostawy wybierz odbiór w Paczkomacie a następnie skorzystaj z opcji „Wybierz Paczkomat”. Wyświetli Ci się lista dostępnych Paczkomatów. Wybierz jeden z nich, ten najbardziej dogodny dla Ciebie. Listę maszyn znajdziesz tutaj: https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-punkt-inpost

Po złożeniu zamówienia zajmiemy się jego realizacją a w momencie nadania paczki przez nasz sklep, otrzymasz specjalny komunikat mailowy, nadany przez Inpost – firmę obsługującą Paczkomaty.
Ostatnim krokiem jest odbiór Twojego zamówienia. W chwili dostarczenia przesyłki do wybranego przez Ciebie Paczkomatu otrzymasz powiadomienie z kodem odbioru (6 cyfr). Na odbiór masz aż 72 godziny od momentu otrzymania w.w powiadomienia.
Monitoruj przesyłkę! W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja paczka: https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-przesylke

Czat z naszym doradcąPorozmawiaj z nami!