Kask integralny AGV Corsa R Replica - Sic58

SKU
6121A1HY-008
Już od 4 195,00 zł
419,50 zł x 10 rat
Dostępność w sklepie internetowym:
Towar dostępny, w magazynie zewnętrznym

You have left to spend to receive FREE shipping.

Kask integralny AGV Corsa R Replica - Sic58
SKU: 6121A1HY-008

AGV to znana włoska firma, która zajmuje się produkcją nawyższej jakości kasków motocyklowych. Od początku istnienia firma stawia nacisk na bezpieczeństwo, jakość i innowacyjność swoich produktów. AGV współpracuje z jedną z najlepszych firm na świecie Dainese, która produkuje najwyższej jakości odzież motocyklową. Marka AGV wspiera wielu zawodowych motocyklistów takich jak Valentino Rossi, który jest 9-krotnym mistrzem świata.

Kask integralny AGV Corsa R Replica - Sic58

 • ekstremalnie wytrzymała skorupa zewnętrzna kasku, wykonana z mieszanki karbonu, aramidu i włókna szklanego. Aż 4 rozmiary skorupy i 5 różnych gęstości EPS!
 • kształt skorupy zaprojektowany i przetestowany w tunelu aerodynamicznym, aby zmaksymalizować osiągi aerodynamiczne kasku, jednocześnie minimalizując ryzyko urazu obojczyka podczas upadku.
 • IVS - zaawansowany, zintegrowany system wentylacji, który składa się z 5 dużych otworów wentylacyjnych na froncie i 2 wewnętrznych otworów kierujących powietrzę w stronę głowy
 • nowe, wewnętrzne kanały wentylacyjne na szczęce, rozprowadzają powietrze równomiernie na całym wizjerze.
 • przetestowany w tunelu aerodynamicznym spojler, zapewnia niezrównane osiągi aerodynamiczne i stabilność podczas jazdy z dużą prędkością. Spojler jest zaprojektowany tak, aby odpadł z kasku przy najlżejszym uderzeniu, dzięki czemu kask zachowuje owalny kształt i minimalizuje ryzyko urazu w razie wypadku.
 • nowe wnętrze Corsy R, zaprojektowane aby zagwarantować stabilne, komfortowe i bezuciskowe dopasowanie kasku do każdej głowy. Demontowalna osłona na nos i ochrona przeciwwiatrowa w zestawie.
 • opatentowana, dwustronna górna poduszka, umożliwia dopasowanie kasku do klimatu i temperatury
 • cieplejsza strona: wykonana z materiału Shalimar, dla lepszej izolacji oraz delikatnego, miękkiego dotyku.
 • chłodząca strona: wykonana z materiału chłodzącego Ritmo, zapewnia świeżość i szybsze odprowadzanie potu.
 • wnętrze kasku zaprojektowane na bazie wieloletnich doświadczeń i z użyciem najbardziej zaawansowanych, najtrwalszych materiałów. Na wnętrze składa się:
 • kołnierz: wykonany z tkaniny Shalmiar i Nabuku, dzięki właściwościom wodoodpornym, zapobiega dostawaniu się wody do środku kasku podczas jazdy.
 • policzki: tkanina Ritmo, dodatkowo potraktowana zabiegami Sanitized®(ochrona antybakteryjna), 2Dry(szybkie wchłanianie i odparowywanie wilgoci) i Microsense (najwyższy komfort i najlepsze dopasowanie)
 • górna poduszka: Shalimar (na cieplejszej stronie) i Ritmo (na chłodzącej stronie), potraktowane takimi samymi zabiegami jak policzki.
 • nowy, opatentowany system awaryjnego wyciągania policzków bez ściągania kasku z głowy.
 • nowa szyba Race 3 z 1 klasą optyczną, przygotowana do zamontowania Max Pinlock 120®, który nie zaburza pola widzenia oraz jest prawie 2 razy bardziej odporny na parowanie niż większość pinlocków dostępnych na rynku. Pinlock jest w zestawie. Szyba zaprojektowana dla niezrównanej widoczności horyzontalnej (190 stopni!) i wertykalnej (85 stopni!) w sportowej pozycji.
 • szyba z powłoką Anti-Scratch, przygotowana do montażu zrywek. Zrywki również są w zestawie.
 • opatentowany system blokady szyby Visro Lock System (VLS) zmniejsza ryzyko przypadkowego otwarcia szyby w razie wypadku. 5 mm grubości szyby, zapewnia niesamowitą ochronę twarzy i oczu w razie wypadku.
 • unikalny, metalowy mechanizm szyby z rotacyjnym systemem otwarcia, które zapewnia totalną szczelność między wizjerem i skorupą. Niesamowicie szybka wymiana wizjera, dzięki najprostszemu i najtrwalszemu, beznarzędziowemu systemowi. Bardzo mały rozmiar mechanizmu zapewnia największą widoczność i jeszcze lepsze właściwości ochronne kasku przy uderzeniu bocznym.
 • system zapięcia DD - aktualnie najbezpieczniejszy system zapinania kasku

Odbiór osobisty towarów marki Dainese możliwy jest tylko w oddziałach Wrocławskim i Gdańskim. Wysyłka możliwa na terenie całego kraju i Europy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kask integralny AGV Corsa R Replica - Sic58
Twoja opinia

Niestety w tej chwili nie ma nas w pracy.

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie.
Jeżeli wolisz napisać, pisz śmiało na skrzynkę mailową,
a odpowiedź dostaniesz jak tylko wrócimy do pracy

 

Uwaga! Pozostawiając nam swój numer telefonu możesz mieć pewność, że nie wykorzystamy go w celach marketingowych. Podane dane zostaną wykorzystane jednorazowo w celu realizacji rozmowy.

 

NAJLEPIEJ KONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI:

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ

poniedziałek - piątek: 9-17

SALONY STACJONARNE:

-poniedziałek - piątek: 10-19
-sobota: 10-16
-sobota: 10-18
-niedziela handlowa: 10-14

Zamów telefon