Zobacz jako Siatka Lista

Kaski Liczba produktów: 1014

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Promocja
  Kask integralny SHARK RACE-R PRO CARBON BLANK biały
 2. Promocja
  Kask integralny SHARK RACE-R PRO BLANK MAT czarny
 3. Promocja
  Kask integralny SHARK RACE-R PRO BLANK biały
  Kask integralny SHARK RACE-R PRO BLANK biały
  1 849,00 zł 1 664,10 zł
 4. Promocja
  Kask integralny SHARK RACE-R PRO BLANK czarny
  Kask integralny SHARK RACE-R PRO BLANK czarny
  1 849,00 zł 1 664,10 zł
 5. Promocja
  Kask szczękowy SHARK EVO-ONE KRONO MAT czarno-żółty
 6. Promocja
  Kask szczękowy SHARK EVO-ONE KRONO MAT czarno-biały
 7. Promocja
  Kask szczękowy SHARK EVO-ONE KRONO MAT czarny
  Kask szczękowy SHARK EVO-ONE KRONO MAT czarny
  1 749,00 zł 1 574,10 zł
 8. Promocja
  Kask szczękowy SHARK EVO-ONE KRONO biało-czarno-czerwony
 9. Promocja
  Kask szczękowy SHARK EVO-ONE ASTOR MAT czarno-niebieski
 10. Promocja
  Kask szczękowy SHARK EVO-ONE ASTOR czarno-biały antracyt
 11. Promocja
  Kask szczękowy SHARK EVO-ONE ASTOR czarno-biało-czerwony
 12. Promocja
  Kask szczękowy SHARK EVO-ONE ASTOR czarno-biały antracyt
 13. Nowość
  Kask Ozone City 01 black mat
 14. Promocja
  Kask otwarty HJC FG-JET - czarno/matowy
 15. Promocja
  Kask otwarty HJC IS-33 II - czarno/matowy
 16. Promocja
  Kask integralny HJC R-PHA 11 - biały
  Kask integralny HJC R-PHA 11 - biały
  1 749,00 zł 1 574,10 zł
 17. Promocja
  Kask integralny HJC R-PHA 11 - metaliczny/czarny
 18. Promocja
  Kask integralny HJC R-PHA 11 - czarno/matowy
  Kask integralny HJC R-PHA 11 - czarno/matowy
  1 749,00 zł 1 574,10 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Kaski Liczba produktów: 1014

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Nie bez powodu mówi się, żeby podczas szybkiej jazdy nie wyłączać myślenia. Trzeźwa głowa to podstawa każdego rajdu czy też zwykłej przejażdżki motocyklem. Dotyczy to nie tylko jazdy na motocyklu, ale tak samo i na skuterze oraz quadzie. Głowa to też część ciała najbardziej narażona na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, najbardziej wrażliwa. Dlatego też wszyscy eksperci, ale i przepisy drogowe rekomendują i nakazują ochronę głowy dla motocyklistów. Kaski motocyklowe to nie tylko dodatek, ale konieczność w przypadku prowadzenia jednośladu. Oferujemy najwyższej jakości kaski motocyklowe, które najlepiej ochronią głowę i kark w czasie ewentualnego upadku czy też wypadku na motocyklu. Kaski na motor muszą odznaczać się szczególnymi właściwościami, dlatego też w naszej ofercie nasi klienci znajdą tylko takie, które sprawdzają się najlepiej. 

Nasza oferta to najlepsze kaski shark, arai, hjc, caberg, ls 2. Wszystkie one spełniają najważniejsze wymogi bezpieczeństwa i jakości, są najlepsze w swojej kategorii:

 • Najlepsze kaski Arai to jedne z najbezpieczniejszych kasków na świecie, mają atestowaną skorupę, są świetnie wentylowane, wykonane z materiałów odpornych na odkształcenia - w ofercie można znaleźć kaski dla kobiet, jak i kaski dla dzieci.
 • Kaski na skuter czy kaski na quada marki LS2 to kaski offroad, które sprawdzą się w każdej sytuacji, cechują się wyważoną stylistyką, świetną jakością, zaawansowanymi rozwiązaniami w budowie.
 • Kaski szczękowe SHOEI – to mistrz w swojej kategorii, niezwykle ceniona marka motocyklowa, duże doświadczenie i najlepsze technologie sprawiają, że SHOEI produkuje bezpieczne i wygodne kaski o dynamicznej budowie. 
 • Kaski HJC - wysokiej jakości kaski, dostępne jednak w stosunkowo atrakcyjnych cenach. Są dobrym zamiennikiem kasków z najwyższej półki.
 • Kaski Schuberth - oferta najwyższej jakości, producenta zajmującego się produkcją kasków już od ponad 70 lat. Z produktów tej marki korzystają nie tylko miłośnicy jednośladów, ale także największe sławy sportów motorowych. Niemiecka precyzja jest tutaj warta swojej ceny.
 • Kaski Bell - szeroka oferta amerykańskich kasków, zarówno dla fanów jazdy terenowej jak i szosowej. Dobrej jakości kaski w przystępnej dla każdego cenie, bezpieczne i mocne.
 • Kaski Fox - oferta przede wszystkim dla entuzjastów motocrossu oraz MTB, SURF, BMX oraz WAKE - charakterystyczna głowa lista to znak rozpoznawalny marki współpracującej z najlepszymi projektantami.

Oferujemy także wygodne i minimalistyczne kaski cross, które wpisują się swoją stylistyką w crossowy charakter. Wybierając producentów akcesoriów motocyklowych, stawiamy na takich, którzy mają szczególne doświadczenie w produkcji kasków motocyklowych. 

Przedstawione kaski spełniają kryteria, które są najważniejsze i wpływają nie tylko na komfort, ale i na bezpieczeństwo jazdy:

 1. mają praktyczny system wentylacji
 2. są wykonane z materiałów najwyższej jakości
 3. mają dynamiczną budowę, dzięki czemu nie stanowią oporu w trakcie jazdy
 4. zabezpieczają także kark.

Doskonale wiemy, że bardzo prosto można skonstruować bezpieczne i tanie kaski. W naszej ofercie dominują tanie kaski, które niczym nie różnią się od swoich drogich odpowiedników. Warto dodać, że te tańsze kaski produkują te same firmy, które tworzą kaski drogie. Producenci dokładają wszelkich starań do jakości i efektów finalnych swoich kasków.