Zobacz jako Siatka Lista

Dainese - Odzież motocyklowa Liczba produktów: 275

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Dainese - Odzież motocyklowa Liczba produktów: 275

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Początki marki Dainese sięgają końca lat 60. XX wieku, kiedy to młody Lino Dainese wraz z grupą przyjaciół wyruszył kultową Vespą do Londynu. Doszedł wtedy do wniosku, że jest sporo do zrobienia w dziedzinie projektowania akcesoriów motocyklowych stojących na straży komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. Po powrocie z Londynu postanowił zająć się produkcją innowacyjnej odzieży ochronnej oraz protektorów dla pasjonatów motocykli.

Tak zrodziła się marka Dainese - jedna z wielkich gwiazd włoskiej sceny motocyklowej. Logo firmy symbolizujące „demona prędkości” nosiło w sobie namiastkę społecznego buntu i młodzieńczej energii. Po dziś dzień utożsamiane jest z dynamizmem oraz niezwykłą pasją do szaleństw na dwóch kołach.

Rodzaje odzieży motocyklowej Dainese

Oferta odzieży motocyklowej Dainese zawiera wszystko, czego może potrzebować motocyklista, niezależnie od stylu jazdy i poziomu zaawansowania. Bogata oferta odzieży do turystki, sportu i jazdy miejskiej składa się z niezbędnych elementów, takich jak: kurtki, spodnie, kombinezony, buty, rękawice motocyklowe, a także odzież przeciwdeszczową i codzienną, bieliznę termoaktywną, slidery, różnego rodzaju gadżety oraz inne akcesoria. Projekty Dainese to połączenie najwyższej jakości materiałów i innowacyjnych technologii. Do produkcji odzieży motocyklowej stosowane jest m.in. niezniszczalne włókno węglowe, kevlar, tytan, a także naturalna skóra bydlęca najwyższej jakości, która jest wizytówką marki. Dainese zajmuje się ponadto projektowaniem odzieży sportowej, jeździeckiej, a także kombinezonów dla... astronautów.

Gdzie można kupić odzież motocyklową Dainese?

Odzież dla motocyklistów Dainese znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Szukasz niezawodnych akcesoriów motocyklowych, dających gwarancję komfortu i bezpieczeństwa w każdych warunkach jazdy? Zapoznaj się z pełną ofertą sprawdzonego e-sklepu 4ride.pl!