Crash-pady/Ślizgacze ramy Endurance Race Honda

SKU
CPH05R
239,00 zł
Dostępność w sklepie internetowym:
Towar dostępny
Crash-pady/Ślizgacze ramy Endurance Race Honda
SKU: CPH05R

CRASH-PADY/ŚLIZGACZE RAMY ENDURANCE RACE

Ślizgacze Endurance Womet-Tech, zwane popularnie Crash Padami, to specjalne ochraniacze przykręcane do ramy lub silnika motocyklowego. Ich zadaniem jest zabezpieczyć jednoślad i zminimalizować uszkodzenia powstające podczas wywrotki, zarówno na postoju, jak i w ruchu.

Specjalny polimer zderzaków Womet-Tech przyjmuje na siebie znaczącą ilość energii uderzenia. Dodatkowo, gęsta struktura ochraniacza powoli ściera się w trakcie poślizgu, wyhamowując pojazd.

Dzięki temu ślizgacze Endurance Womet-Tech zapewniają dodatkową ochronę silnika i nadwozia, nie obciążając nadmiernie ramy i mocowania silnika.

Crash Pady Womet-Tech w całości wytwarzane są na cyfrowo sterowanych obrabiarkach CNC.Zderzaki powstają w wyniku skrawania bloku specjalnego polimeru o dużej gęstości. Jego parametry dobrano w tak, by rozpraszał energię uderzenia pozostając wysoce odporny na ścieranie i pękanie.

Mocowanie typu Race: Kompozytowe ochraniacze są przykręcane stalowymi śrubami bezpośrednio do silnika. Montaż nie wymaga dodatkowej obróbki owiewek.

Wszystkie zestawy Crash Padów/Ślizgaczy Ramy zostały zaprojektowane oraz wyprodukowane w Polsce.

Nie wymagają wykonania otworu w owiewkach

HONDA

  • CB 600 HORNET (2007+)
  • CBF 600 (2008+)
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Crash-pady/Ślizgacze ramy Endurance Race Honda
Twoja opinia