Crash Pad Renner Yamaha YZF R1 '07-'08

SKU
10418EOL
Cena promocyjna 149,00 zł Normalna cena 285,00 zł
Wysyłka 24h

You have left to spend to receive FREE shipping.

Producent:
Renner
Crash Pad Renner Yamaha YZF R1 '07-'08
SKU: 10418EOL
Producent:
Renner

Crash Pad Renner Yamaha YZF R1 '07-'08

Pasja i fascynacja sportami motocyklowymi dały początek wszystkim produktom marki Renner. W chwili powołania firmy w 2003 roku ich celem było opracowanie skutecznych sposobów zabezpieczenia motocykla podczas ślizgu po twardym podłożu. Stworzyli od postaw wiele użytecznych akcesoriów przydatnych zarówno przy zwykłej eksploatacji, jak i na torze wyścigowym. Dowiedli także skuteczności ich zabezpieczeń podczas codziennych jazd i niecodziennych ślizgów.

Ślizgacze zabezpieczają owiewki, silnik i inne części motocykla w chwili upadku i podczas ślizgu po podłożu.
Materiał: konstrukcyjne tworzywo sztuczne, które pochłania energię uderzenia i wyhamowuje ślizgający się motocykl. Elementy wykonane na maszynach CNC (sterowanych numerycznie).
Zestaw składa się z dwóch końcówek z czarnego lub białego tworzywa sztucznego, mocowań wykonanych ze stopu aluminium, lakierowanych dla zabezpieczenia przed korozją oraz śrub mocujących. Mocowania dostępne są w kolorach czarnym albo srebrnym (naturalne aluminium).

Strefa kontrolowanego zgięcia ®

Zestaw crash padów ma konstrukcję dwustrefową – strefa zewnętrzna absorbuje energię uderzenia i zgina się w ściśle określonym punkcie. Część wewnętrzna to właściwe mocowanie do oryginalnych elementów motocykla – ramy lub bloku silnika. Wytrzymałość śrub i ich gwintów jest tak dobrana, żeby nie spowodować urwania gwintu lub wygięcia ramy motocykla w chwili uderzenia. Śruby w strefie wewnętrznej mają znacznie wyższą klasę wytrzymałości (12,9) od śrub w części zewnętrznej (8,8). W ten sposób Renner wyeliminował podstawową wadę innych crash padów dostępnych na rynku.
Nawet w przypadku urwania ślizgacza spowodowanego np. zahaczeniem przez ślizgający się motocykl o krawężnik. jego zasadnicza rola zostaje spełniona, ponieważ rozprasza on dużą część energii w momencie uderzenia motocykla o asfalt.
Zestawy są gotowe do zamocowania na motocyklu bez potrzeby dorabiania dodatkowych mocowań i śrub.
Zestawy dobierane są indywidualnie do danego modelu motocykla. Dostosowywana jest długość ślizgacza, kształt mocowania oraz długość śrub montażowych.
Szczegółowe instrukcje montażu dostępne pod linkiem: INSTRUKCJA

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Crash Pad Renner Yamaha YZF R1 '07-'08
Twoja opinia
Czat z naszym doradcąPorozmawiaj z nami!