Zobacz jako Siatka Lista

Cellular Liczba produktów: 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Cellular Liczba produktów: 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Grupa Cellularline działa od 1990 r. i zrzesza renomowane marki (m.in. Interphone) oferujące wysokiej jakości akcesoria do telefonów komórkowych, w tym produkty dedykowane aktywnym motocyklistom. Początkowo Cellularline zajmowała się dystrybucją telefonów komórkowych. Dziś proponuje innowacyjne rozwiązania technologiczne nie tylko w dziedzinie telefonii, ale szeroko pojętej elektroniki.

Rodzaje produktów motocyklowych Cellular

W ofercie producenta znaleźć można produkty przeznaczone dla kierowców samochodów i motocykli, w tym uchwyty na telefon, etui na smartfony/tablety/AirPods, ładowarki bezprzewodowe, słuchawki, inteligentne zegarki, zestawy głośnomówiące, interkomy, uchwyty na kierownicę i wiele innych akcesoriów przydatnych na co dzień, w czasie jazdy do pracy, podczas wyjazdów turystycznych.

Gdzie można kupić produkty motocyklowe Cellular?

Szeroki wybór akcesoriów motocyklowych Cellularline znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!