Zobacz jako Siatka Lista

Interkomy i akcesoria Cardo Liczba produktów: 34

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. CARDO Freecom 4x Duo
  CARDO Freecom 4x Duo
  2 299,00 zł
 2. CARDO Freecom 2x Duo
  CARDO Freecom 2x Duo
  1 839,00 zł
 3. CARDO Spirit HD Duo
  CARDO Spirit HD Duo
  1 299,00 zł
 4. CARDO Spirit Duo
  CARDO Spirit Duo
  879,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Interkomy i akcesoria Cardo Liczba produktów: 34

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Amerykańska firma Cardo System specjalizuje się w produkcji bezprzewodowych urządzeń komunikacyjnych dla motocyklistów. W 2004 r. wprowadziła na rynek linię słuchawek Bluetooth. Od tamtego momentu stała się pionierem w branży szeroko pojętej komunikacji motocyklowej. Marka sięga po najnowsze rozwiązania technologiczne. Opracowała bezprzewodową sieć DMC, dzięki której możliwe jest połączenie się z aż 15 motocyklistami w promieniu 8 km! System komunikacyjny Cardo to niezastąpiony towarzysz miłośników turystyki motocyklowej. Interkomy tego producenta sprawdzą się na wakacjach, podczas weekendowej wycieczki, a także na co dzień.

Systemy komunikacji Cardo dla motocyklistów

Cardo oferuje znakomitej jakości interkomy, w tym model podstawowy Freecom, a także bardziej zaawansowane systemy jak Packtalk. Amerykański producent współpracuje z renomowanymi firmami motocyklowymi z całego świata, takimi jak Shoei, Bell czy TomTom. W ofercie Cardo znaleźć można również akcesoria do interkomów: bazy montażowe, płytki i klamry mocujące, mikrofony, gąbki do mikrofonów, zestawy głośników JBL i znacznie więcej.

Gdzie można kupić produkty motocyklowe Cardo?

Wysokiej klasy urządzenia motocyklowe, w tym niezawodne interkomy Cardo znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!