Yanosik GTR

Rynek akcesoriów motocyklowych jest obecnie bardzo szeroki. Znaleźć możemy wiele przydatnych akcesoriów oraz zwykłych gadżetów. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na tę pierwszą grupę skupiającą praktyczne elementy poprawiające komfort ale też bezpieczeństwo. Jednym z takich akcesoriów jest Yanosik GTR. Nazwa może być dla wielu znana, producent rozpoczynał od stworzenia aplikacji na smartfony. Obecnie w swojej ofercie posiada też niezależne urządzenia, dostępne w kilku różnych wersjach, oraz szereg akcesoriów do nich.

Czym jest Yanosik?

Jest to system ostrzegania o różnych sytuacjach na drodze. Tworzony jest w oparciu o stale rosnącą społeczność, która obecnie wynosi ok 1,5 miliona kierowców każdego miesiąca. Yanosik ostrzega przed kontrolami prędkości, fotoradarami, wypadkami, pracami drogowymi oraz niebezpiecznymi sytuacjami na drodze, którą akurat podróżujemy. Wszystkie ostrzeżenia wprowadzane są przez użytkowników (średnio co 3 sekundy w systemie pojawia się nowy komunikat), ich prawdziwość potwierdzana jest przez kolejne osoby, które zauważą to zdarzenie. Dzięki temu, w czasie rzeczywistym możemy być gotowi na wszystko, co dzieje się wokół.

Jakie dodatkowe funkcje posiada Yanosik?

Urządzenie potrafi określić styl naszej jazdy, informując czy stosujemy się do reguł "Ecodriving". Osoby odwiedzające większe miasta docenią asystenta parkingowego, który poinformuje nas o wjeździe do strefy płatnego parkowania. Dodatkowo, z poziomu Yanosika możemy opłacić parking w ponad 50 miastach w Polsce, jest to bardzo wygodna funkcja, dzięki której nie musimy już szukać parkomatów. Po każdej podróży otrzymamy podsumowanie, z ilością przejechanych kilometrów, średniej prędkości oraz ilości zdarzeń, na jakie trafiliśmy. Dla nas, motocyklistów, istotna jest jeszcze dodatkowa funkcja: tryb motocyklisty. W tym trybie zmienia się interfejs, który jest bardziej czytelny. Do obsługi zgłoszeń służą nam duże, fizyczne przyciski, które obsłużymy nawet w grubej rękawicy.

 

Co otrzymujemy w zestawie?

- urządzenie Yanosik GTR

- kabel zasilający z końcówką do zapalniczki (możliwośc połączenia standardowego kabla micro USB)

- zestaw rzepów do montażu

- instrukcję obsługi

- naklejkę Yanosik.pl

- ściereczkę do czyszczenia

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń Yanosik. Można je kupić w jednym z salonów stacjonarnych w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w naszym sklepie internetowym