Otwarcie salonu w Krakowie po remoncie

Nasz salon w Krakowie przeszedł metamorfozę. Sprawdźcie co się zmieniło.

Nasz Krakowski sklep jest najmłodszy w całej sieci. Jest to 7 salon, którego otwarcie świętowaliśmy wspólnie 8 lutego 2020 roku. Pewnie wielu z odwiedzających pamięta, że pogoda dopisała, przez cały dzień było słonecznie i mimo pory roku, całkiem ciepło. Całą sobotę spędziliśmy więc na grillowaniu i rozmowach z Wami.

 

W tym roku postanowiliśmy, że przyszedł czas na zmiany. Zdecydowaliśmy się na remont salonu, aby zaprezentować Wam nowy standard wystroju. Salon został częściowo przebudowany, przeorganizowaliśmy przymierzalnie aby można było z nich wygodnie korzystać i wydzieliliśmy dodatkową, dlatego od teraz, dostępne dla Was będą trzy. W trakcie ostatniego roku obserwowaliśmy i analizowaliśmy funkcjonowanie salonu, dlatego podjęliśmy decyzję o przeorganizowaniu stojaków ekspozycyjnych i umiejscowieniu wszystkiego w sposób jeszcze bardziej przejrzysty i intuicyjny.

Co można u nas znaleźć?

Wspomniałem już o ekspozycji, dlatego nie mogę pominąć tego, co będzie się w niej znajdowało. Nie tylko wystrój będzie nowością, na naszych wieszakach znajdziecie najszerszą ofertę odzieży, kasków, obuwia i akcesoriów motocyklowych w Polsce. Na miejscu znajdziecie najbardziej popularne modele, oraz nowości na sezon 2021. Wśród dostępnych marek znajdziecie takich producentów jak: Dainese, Rev`it, Spidi, Held, AGV, Arai, Shoei, RST, HJC, Rebelhorn, Shima, Brubeck, SW-Motech i wiele, wiele innych.

Oficjalne otwarcie nowego salonu już 9 lutego o godzinie 10:00, z tej okazji przegotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających rabat. Zapraszamy, do zobaczenia na Balickiej 77

Wszelkie aktualności znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku