Nowości w 4ride.pl - Dainese i AGV

 

Sezon już praktycznie w pełni, większość z Was ma już za sobą setki przejechanych kilometrów, inni dopiero zdążyli rozgrzać opony, ale nie da się ukryć że zima oficjalnie odeszła w niepamięć. 

Dla jednych był to okres wyczekiwania na odpowiednią pogodę, dla innych czas przygotowań i planowania. My należymy zdecydowanie do tej drugiej grupy, dlatego oficjalnie możemy Wam przedstawić dwóch włoskich gigantów, którzy od tego sezonu dołączają do naszej oferty: Dainese oraz AGV.

Dwie marki o sportowym rodowodzie, które niezwykle skutecznie stworzyły serię odzieży, obuwia i kasków idealnie wpisujących się w potrzeby motocyklistów drogowych.

Firma Dainese od 47 lat produkuje zaawansowaną odzież motocyklową, spełniającą oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających riderów. Doświadczenia zdobyte na torach motocyklowych z powodzeniem wykorzystują w tworzeniu odzieży dla motocyklistów drogowych. Materiały użyte w produktach Dainese cechują się najwyższą jakością połączoną z niezwykle wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortu. Zaliczają się do nich m. in.:

-niezwykle odporna na przetarcia skóra Tutu oraz D-skin

-antybakteryjne tworzywo Nanofeel, którego używa się do produkcji różnego rodzaju wyściółek

-reagująca na temperaturę tkanina 3D Bubble, która zapewnia idealną cyrkulację powietrza

-wodoodporna membrana Gore-Tex – jedna z najlepszych dostępnych na rynku

-wykonana z użyciem nanotechnologii tkanina Mugello, która dzięki elastycznej strukturze zwiększa komfort, dodatkowo ułatwiając odprowadzanie wilgoci

 

To tylko część rozwiązań wykorzystywanych w odzieży Dainese. Aby odkryć więcej, sprawdźcie naszą ofertę:

 

https://www.4ride.pl/catalogsearch/result/index/?p=2&q=dainese

 

 

AGV w swojej przeszło 70 letniej karierze stworzyło szereg kasków, które wpisały się w kanon motocyklizmu obrastając wręcz legendą. Ich szczegółowe podejście do kwestii bezpieczeństwa i estetyki, połączone z typowo włoskim usposobieniem zaowocowało kaskami, których już na pierwszy rzut oka nie da się pomylić z żadną inną firmą. Niezależnie czy mówimy o otwartym modelu X70 ozdobionym w szeroko otwarte i bacznie przyglądające się oczy, czy o topowym modelu Pista w malowaniu niekwestionowanego mistrza MotoGP Valentino Rossi.

Idąc z duchem czasu, AGV postanowiło rozszerzyć ofertę swoich produktów aby każdy motocyklista, niezależnie od stylu jazdy, był w stanie dopasować coś dla siebie. Dzięki temu obecnie w ich ofercie znajdziemy kaski Integralne, szczękowe, otwarte, ale również kaski typu Adventure oraz integrale w stylu retro dla miłośników klasyki w nowoczesnym wydaniu.

Do produkcji skorup tych kasków użyto najbardziej zaawansowanych materiałów, takich jak żywica termoplastyczna, włókno szklane czy włókno węglowe. Dla jak najlepszego dopasowania rozmiarówka we wszystkich modelach została nieco zmodyfikowana, rozmiar M dostępny jest w dwóch wersjach:

MS – mniejszy medium

ML – większy medium

dzięki temu mamy możliwość idealnego dopasowania kasku do naszej głowy.

Zajrzyjcie na naszą stronę gdzie znajdziecie wszystkie modele w szerokiej gamie kolorów i grafik