Zobacz jako Siatka Lista

Amphibious - Plecaki, Torby, Akcesoria Liczba produktów: 47

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Amphibious - Plecaki, Torby, Akcesoria Liczba produktów: 47

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Włoska marka Amphibious specjalizuje się w projektowaniu i produkcji toreb motocyklowych, plecaków, saszetek, toreb sportowych, akcesoriów do telefonów/IPada/IPoda/nawigacji GPS i wielu innych produktów, cenionych przez aktywnych motocyklistów oraz sportowców. Torby oraz akcesoria bagażowe chronią zawartość przed wilgocią, zalaniem, kurzem, brudem. Dzięki systemowi zamykania Quick Proof zapewniają bezpieczne przechowanie cennych przedmiotów, urządzeń elektronicznych itd.

Torby Amphibious i akcesoria bagażowe na motocykl

W ofercie producenta zarówno motocyklista, jak i miłośnik sportów wodnych, znajdzie coś dla siebie. Uprawiasz turystykę motocyklową? A może uwielbiasz trekking? Bez względu na to, jaką aktywność preferujesz, czy jesteś amatorem czy zawodowcem, produkty sygnowane logo renomowanej marki Amphibious zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Torby, plecaki, saszetki czy też torby żeglarskie wykonane są z w pełni wodoszczelnych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Zamiast tradycyjnych szwów stosowane są specjalne „spawania”, które zdają egzamin w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Gdzie można kupić akcesoria motocyklowe Amphibious

Doskonałej jakości akcesoria motocyklowe, w tym torby i plecaki Amphibious znajdziesz w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach stacjonarnych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!